Аква чистка пуховиків

Наша пральня представляє увазі клієнтів самий сучасний, якісний і зручний спосіб догляду за речами – аквачистку. Він найбільш актуальний для чищення речей з делікатними наповнювачами, до яких в першу чергу відносяться пуховики. Виріб піддають мінімальному технічному впливу, а чистячі рідкі добавки ефективно видаляючи забруднення, не допускають при цьому його деформації, усадки та втрати кольору.

Пуховик є найбільш теплим, легким і практичним видом верхнього одягу, але його прання в домашніх умовах пов’язана з певними труднощами. Натуральне перо, що становить основу наповнювача, при пранні в звичайній пральній машині і подальшої сушки може збитися, нерівномірно розподіляючись під підкладкою. Від неякісного прального порошку можуть залишитися неприємні білі плями, які дуже важко видалити. В результаті чого улюблена річ може втратити привабливий вигляд і термічні властивості, деформуватися і просто прийти в непридатність.

 

Ми професійно підходимо до процесу очищення ваших речей, застосовуючи найсучасніші технічні і чистячі засоби. Завдяки аквачистці ваш пуховик придбає ідеальну чистоту і первичний вигляд, до нього повернуться яскравість фарб і приємна м’якість. Процес аквачистки відбувається в спеціальних машинах з комп’ютерним управлінням, контролює температуру і кількість води, дозування миючих засобів, час чищення та режим віджиму, частоти обертання барабана. Використовуються спеціальні миючі засоби – детергенти, екологічно чисті, абсолютно безпечні для здоров’я і навколишнього середовища, що оберігають тонкі волокна тканин від впливу води.

Сушка пуховиків здійснюється в спеціальних сушильних машинах, потік гарячого повітря рівномірно розподіляє пух, проводить дезінфекцію виробу, зберігає його повітропроникність. Після аквачистки ви отримаєте якісно очищений і висушений пуховик, який зберіг первісну форму і колір.

Ознайомтеся з нашими цінами, вони вас приємно здивують!