Еко-чистка дитячих іграшок

Діти обожнюють м’які іграшки і постійно носять їх з собою: коли йдуть у гості, або граються у пісочниці, чи на пляжі, в машині, в громадському транспорті, на прогулянці в парку, а потім засинають, обнявшись з ними. І часто батьки навіть не замислюються, що матеріал, з якого зроблені дитячі м’які іграшки, дуже добре вбирає в себе пил, бруд, вологу і служить сприятливим середовищем для розвитку хвороботворних бактерій, вірусів і грибків, які можуть викликати алергічні реакції, захворювання дихальних шляхів і шлунково-кишкового тракту у дитини.

Таким чином, дитяча забава стає джерелом небезпеки для здоров’я Вашого малюка. Щоб уникнути цього варто регулярно проводити таку процедуру як чищення дитячих іграшок. Але тут також варто відзначити, що звичайне прання в пральній машинці не гарантує повної дезінфекції. Більш того, в наповнювачах  можуть зберегтися залишки прального порошку, що тільки погіршить ситуацію. А ще, після такого прання іграшка може втратити форму і колір, що також може засмутити дитину.

 

Для вирішення цих проблем ми пропонуємо Вам нашу послугу чищення і хімчистка дитячих м’яких іграшок. Чистячі засоби які нами використовуються абсолютно безпечні і не несуть шкоди дитячому здоров’ю. Вони ретельно, дбайливо видаляють будь-які види забруднень і повністю дезінфікують дитячу іграшку, легко змиваються і не залишаються в структурі тканини. Дитячий виріб збереже форму і не втратить колір. Ви зможете бути спокійні за безпеку Вашої дитини.

Також, рекомендуємо провести хімчистку м’яких іграшок відразу після покупки до того, як вони потраплять в руки малюка. Адже в новій розвазі можуть зберегтися залишки барвників. Вона могла увібрати в себе бруд в місцях, де зберігалася до реалізації, на ній могли залишитися сліди покупців, які чіпали її до Вас. Хімчистка дозволить бути впевненими в чистоті нової іграшки.