Чистка текстильних виробів

Делікатний догляд продовжує життя вашим улюбленим речам – сорочкам, блузкам, сукням, светрам, костюмам, брюкам, жакетам, плащам тощо…

Позбавлення від плям. Збереження текстури, форми і кольору виробів з бавовни льону, шовку, вовни і віскози.

Чищення виробів з текстилю

Хімчистка одягу, текстильних сумок, гардин, скатертин, дитячих іграшок повертає виробам первинний зовнішній вигляд, а Вам – радість користування улюбленими речами. Одяг з делікатних тканин вимагає особливого підходу. Вироби з шовку, вовни, кашеміру псуються після прання в звичайній машині. Якщо в дизайні речі присутній вишивка, аплікація, стрази, бісер – такий одяг потрібно віддавати професіоналам. Сукні та сорочки з віскози, бавовни та льону також краще не прати звичайним чином.

Збереження форми, кольору і текстури виробів може гарантувати тільки хімчистка одягу. З 1996 року ми продовжуємо життя Вашим улюбленим речам. На нашій репутації немає плям. І ми дбаємо про те, щоб їх не було і на Вашому одязі.

Стадії делікатного догляду:

  • Чистка текстильних виробів від пилу і бруду, ручним або механічним способом
  • перевірка фурнітури на стійкість до використовуваних засобів
  • аналіз плям і складу тканини
  • підбір препаратів для хімічного чищення
  • чистка
  • волого-теплова обробка

Хімічна чистка для особливих випадків

Хімчистка весільного плаття часто необхідна після святкування. Багато наречених хочуть зберегти плаття для того, щоб передати потім його своїй дочці. А якщо Ви брали наряд на прокат – хімчистка весільної сукні Вам тим більше знадобиться. Вечірні та коктельні сукні теж шиють з делікатних матеріалів, які потребують дбайливого догляду. Плями від вина, шоколаду та іншої їжі, не затьмарять Ваше свято. Адже Ви знаєте, що наша хімчистка допоможе від них позбавитися.

Частка верхнього одягу також вимагає спеціалізованих знань. Хімчистка пуховика дозволяє зберегти форму і кількість наповнювача, ефективно очистити верхній шар тканини. Спроби самостійно почистити не тільки пуховик, але і вовняне пальто або куртку з водовідштовхувальним покриттям можуть привести до плачевних наслідків. Краще довірте цю справу фахівцям.

Хімчистка штор і гардин допоможе освіжити вигляд кімнати і позбавить Вас від необхідності прати, сушити і прасувати фіранки. Особливо актуальна хімчистка штор (Київ) для власників виробів з драпіровками і складками на ламбрекенах.

Дозвольте собі насолоджуватися життям в повній мірі і не піклуватися про плями на одязі і домашньому текстилі. Речі роблять для того, щоб вони приносили користь і радість, а не для того, щоб ми сварилися з близькими через випадково пролиту склянку з соком. Сучасні технології дозволяють позбутися практично від будь-яких забруднень на тканинах. А наша хімчистка подбає про те, щоб ці методи врятували Ваші улюблені речі.