Корисно знати

Що означають символи на ярликах одягу і білизни

Ви напевно зустрічали різні символи на ярликах, прикріплених до вашого одягу або білизни. У цих нехитрих значках зашифрована інструкція по догляду за даною річчю. Що ж означають ці символи? Як правильно прати, сушити, гладити і чистити вироби з різних тканин? Пропонуємо вам їх коротку розшифровку. Сподіваємося, що це допоможе вам правильно доглядати за улюбленими речами і надовго зберегти їх первісний вигляд і властивості матеріалів.

Детальніше

Що таке хімчистка?

Хімчистка це процес очищення одягу. Основне призначення хімічного чищення: видалення бруду і плям, які не піддаються звичайному пранні.

Детальніше

Переваги хімічного чищення

Сучасне життя сучасної людини, в якій би сфері він не працював або жив, дуже тісно пов’язана з тим, що людина контактує з різними предметами і його одяг, в першу чергу, піддається контакту з численними рідинами і речовинами.

Детальніше

Видалення плям з одягу

Пляма на одязі 1. Перед тим, як почати виведення забруднення з одягу необхідно з’ясувати його походження и дію хімічного Засобу на тканини і забарвлення. Для цього необхідно перевірити дію миючого складу на будь-якій непомітній ділянці одягу. 2. Щоб уникнути псування тканини одягу, НЕ застосовуйте потужні засоби для усунення плям. ЯКЩО Пляма не видаляється з Першого разу, повторіть обробку кілька разів в черзі з прополіскуванням

Детальніше

Що може хімчистка?

Швидка хімічна допомога. Цей жах може зрозуміти лише жінка. Величезна пляма від солярки, розповзається на очах по блідо-рожевому, вперше надягнутому пальто. Або ще гірше: дитина вже другу годину поспіль захлинається сльозами, оскільки його улюблена іграшка впала в калюжу. Ну і, нарешті, коханий чоловік (той же, що невідомо для чого тримає в гаражі згадану солярку) пролив червоне вино на дизайнерську, ціною в 200 доларів, краватку. Але треба поспішати – чим раніше ви звернетеся в хімчистку, тим легше видаляються плями. І ні в якому разі не намагайтеся відчистити забруднені місця самостійно.

Детальніше