Еко-чистка дитячих іграшок

Чистка дитячих іграшок фото

Еко чистка дитячих іграшок у Тернополі

Діти обожнюють м’які іграшки і постійно носять їх з собою: коли йдуть у гості, або граються у пісочниці, чи на пляжі, в машині, в громадському транспорті, на прогулянці в парку, а потім засинають, обнявшись з ними. І часто батьки навіть не замислюються, що матеріал, з якого зроблені дитячі м’які іграшки, дуже добре вбирає в себе пил, бруд, вологу і служить сприятливим середовищем для розвитку хвороботворних бактерій, вірусів і грибків, які можуть викликати алергічні реакції, захворювання дихальних шляхів і шлунково-кишкового тракту у дитини.

Таким чином, дитяча забава стає джерелом небезпеки для здоров’я вашого малюка. Щоб уникнути цього варто регулярно проводити таку процедуру як чищення дитячих іграшок. Але тут також варто відзначити, що звичайне прання в пральній машинці не гарантує повної дезінфекції. Більш того, в наповнювачах можуть зберегтися залишки прального порошку, що тільки погіршить ситуацію. А ще, після такого прання іграшка може втратити форму і колір, що також може засмутити дитину.

Чистка дитячих іграшок в хімчистці

Для вирішення цих проблем ми пропонуємо Вам нашу послугу чищення і хімчистка дитячих м’яких іграшок. Чистячі засоби які нами використовуються абсолютно безпечні і не несуть шкоди дитячому здоров’ю. Вони ретельно, дбайливо видаляють будь-які види забруднень і повністю дезінфікують дитячу іграшку, легко змиваються і не залишаються в структурі тканини. Дитячий виріб збереже форму і не втратить колір. Ви зможете бути спокійні за безпеку вашої дитини.

Хімчистка іграшок фотоТакож, рекомендуємо провести хімчистку м’яких іграшок відразу після покупки до того, як вони потраплять в руки малюка. Адже в новій розвазі можуть зберегтися залишки барвників. Вона могла увібрати в себе бруд в місцях, де зберігалася до реалізації, на ній могли залишитися сліди покупців, які чіпали її до Вас. Хімчистка дозволить бути впевненими в чистоті нової іграшки.

Дитяча хімчистка (Тернопіль)

У кожного з нас в дитинстві були м’які іграшки, яких ми любили всім серцем, довіряли їм свої секрети. Та й зараз деякі не байдужі до цих прекрасних атрибутів дитинства. У кого-то були нами, у кого-то зайчики. А як солодко спалося з ними в обнімку? Безтурботне дитинство, нічого сказати!

Нинішні дітки все ж грають з м’якими іграшками, напевно, це постійне розвага. Але ось ці, начебто нешкідливі ведмедики, зайчики, накопичують на себе багато пилу, наприклад як штори, килим. Але на відміну від іграшок, килими й інша накопичує пил домашні меблі все ж піддається чищенню, пранні. Деякі люди просто кладуть м’які іграшки в пральну машину.

Але таке очищення тільки шкодить, так як всередині іграшки вода залишається і повністю не висихає, та ще порошок може повністю не відіпрати. Через це іграшка може почати гнити і стати відмінним домом для мікробів, а це дуже небезпечно дитині. До того ж, після прання іграшка може втратити свою форму і колір. На щастя, існують спеціальні салони, де проводиться хімчистка іграшок. Наприклад, варіант хімчистка м’яких іграшок Тернопіль стане розумним рішенням. Тут проведуть ретельну, але в той же час обережну очищення, без шкоди для вас. А ціни і адреси ви можете уточнити на сайті хімчистки, там же будуть телефонні номери, щоб уточнити всі питання, що цікавлять деталі.

Хімчистка м’яких іграшок: Тернопіль

Хімчистка м'яких іграшок фотоХімчистка дитячих іграшок-це не така легка процедура, як здається. Адже тут потрібно врахувати ряд деяких нюансів:

  • чистка повинна бути екологічною, адже з іграшкою потім будуть грати діти, які можуть пробувати «улюбленця» на смак; в процесі очищення іграшка не повинна втратити форму або колір;
  • якщо є механізми, то вони теж повинні збережеться;
  • очистка повинна бути професійна і високої якості (видалення всіх плям, повна сушка).

Звичайно ж, місце, де буде проводитися чистка дитячих іграшок, потрібно вибирати уважно, щоб не отримати зіпсований товар від невмілих майстрів. Як говорилося вище, чистка іграшок Тернопіль хороший варіант, майстри цієї хімчистки знають тонкощі своєї справи.

Якщо ви до цього і не підозрювали про накопичення пилу на іграшках своїх дітей, то швидше віднесіть їх в салон, де проведеться чистка дитячих іграшок. І пам’ятайте, що чистка дитячих іграшок в хімчистці краще, ніж пошкодувати гроші і просто кинути іграшку в пральну машину. Здоров’я вашого малюка в ваших руках.

<< Попередня послуга   Наступна послуга >>

    Замовити послугу