Експрес чистка

Експрес хімчистка фото

Швидка хімчистка в Тернополі

У нашій компанії здійснюється експрес хімчистка в Тернополі за прийнятною ціною. Кваліфіковані фахівці виконають хімчистку верхнього одягу, пальто і курток, піджака, брюк і сорочок, суконь та хутряних виробів недорого. Вартість робіт буде залежати від виду виробу, матеріалу, фактури тканини, використовуваних засобів під час чищення.

Звернувшись до нас, ви зможете виконати хімчистку будь-якого виробу за день.

На нашому сайті можна дізнатися адреси і телефони компанії, прочитати відгуки відвідувачів. У нас здійснюється професійна експрес хімчистка костюма за невисокою ціною. Для зачистки сильних забруднень використовуються спеціальні засоби.

Термінова хімчистка одягу (Тернопіль)

У нашій компанії ціни на послуги в хімчистці низькі. Видалення плям і забруднень здійснюється з використанням спеціального сучасного обладнання, верстатів та інструментів. У нас надається швидка хімчистка різних виробів, штор і фіранок, подушок і ковдр, пледів та постільних речей. Попередньо оброблене виріб відправляється в машину аквачистки. Наше обладнання забезпечує делікатний догляд за речами. Ми використовуємо різні засоби для виведення плям і забруднень на одязі.

У компанії працюють досвідчені фахівці, які проведуть будь-яку хімчистку на високому рівні. У нас пропонується термінова хімчистка одягу, всі роботи будуть виконані в обумовлені терміни. Основним завданням компанії є правильна організація процесу роботи, уважне ставлення до проблеми при прийомі виробів.

Майстри впораються з будь-виниклою проблемою, не пошкодивши структуру тканини. У нашій компанії здійснюється експрес чистка речей. Все залежить від виду забруднення, типу, фактури матеріалу. Наші фахівці приділяють велику увагу одязі, що вимагає особливого догляду під час чищення. Тому, багато делікатні речі обробляються вручну професійними технологами.

Експрес чистка речей: Тернопіль

Швидка хімчистка фотоПроцедура чищення є складною, відповідальним завданням. Ми дбаємо про те, щоб кінцевий результат виправдав ваші очікування. Звернувшись до нас, ви зможете виконати хімчистку на високому рівні, позбутися від плям і забруднень швидко і оперативно.

Ми пропонуємо дбайливу, делікатну хімчистку будь-яких виробів, верхнього одягу, аксесуарів, подушок, постільних речей і білизни. Якщо речі брудні, а в вас важлива подія або вам просто терміново потрібні чисті речі.

Телефонуйте нам тел. (068) 999 79 94, (0352) 22 06 06 та скористайтесь послугою «Експрес чистка». Ми швидко та якісно почистимо ваші речі. Ви зможете отримати їх в потрібний для вас час, або замовити доставку додому. Вартість такої послуги (+50%) згідно цін в прайсі.

Послуга доступна з пн-пт, крім суботи та неділі.

<< Попередня послуга   Наступна послуга >>

    Замовити послугу