Прання постільної білизни та одягу

Прання постільної білизни в пральні фото

Прання постільної білизни в пральні в Тернополі

Прання білизни – невід’ємна частина багатьох видів діяльності: готелі, ресторани, сауни, медичні заклади тощо. Адже чистота й гігієна є необхідними складовими життя кожної людини – й на роботі, й на відпочинку.

Надаючи послуги з прання білизни, ми гарантуємо дотримання санітарно-гігієнічних норм, чіткого технологічного процесу, максимально можливу якість та своєчасність виконання замовлень. Використовуючи промислове обладнання, наші досвідчені фахівці впевнено контролюють кожен з етапів процесу:

  • Температурний режим із кроком в один градус.
  • Кількість обертів барабану в залежності від тканини (наприклад, для махрових рушників максимальна кількість обертів не має перевищувати 800/хв., аби рушники залишились м’якими та пухнастими).
  • Концентрацію пральних засобів в залежності від типу білизни, її кольору та забруднення.

Важливо пам’ятати, що пральня не має можливості виводити плями так, як це можливо в хімчистці «Світ Чистоти». Проте, завдячуючи прогресові в пральних засобах, ми можемо вивести плями без застосування спеціальної хімічної продукції. Використання безфосфатних пральних засобів запобігає алергічним реакціям. Для кожного замовлення ми індивідуально підбираємо найкращі засоби та режими прання для досягнення високого рівня якості.

Хімчистка постільної білизни (Тернопіль)

Завдяки швидкому розвитку хімічної промисловості, в житті з’явилося безліч товарів побутової хімії. Вони значно полегшують ведення господарства. Тепер легко прати одяг, доглядати за килимами, шторами, пуховими виробами. Але ці нехитрі дії забирають багато часу і сил.

Прання постільної білизни в пральні в Тернополі допоможе господиням звільнити кілька годин особистого часу. Професійна обробка додасть нарядності, оновить, посилить забарвлення, знизить ізнашеваемость білизни.

 

Переваги прання в пральні

Реальність така, що більшість речей якими ми користуємося, не є брендовими,

на них необов’язково містить інформацію про матеріали і правила експлуатації. В цьому випадку домашній догляд призводить до появи катишков і потертостей, деформації вироби та вицвітання. Послуга прання постільної білизни в хімчистці допоможе уникнути неприємних наслідків.

 

Причини вибору хімчисток фірми

Буває так, що на білизну потрапляє випадкове забруднення, не вдається швидко і акуратно вивести пляму. Якщо його походження не відомо, то це неможливо зробити самостійно в домашніх умовах, а абразивні речовини для виведення плям можуть привести до безповоротної втрати речі. Якщо дорогий порошок не допомогло вирішити проблему,

то виходом буде хімчистка постільної білизни.

Вартість прання постільної білизни: Тернопіль

Хімчистка постільної білизни фотоТернопіль — місто невелике, позитивні відгуки про роботу фірми допоможуть зробити вибір на нашу користь. Для цього є ряд причин:

  • спеціалізоване підприємство забезпечене високотехнологічним імпортним обладнанням і хімікатами;
  • обробка правильно підібраними реактивами знижує ризик алергічних реакцій;
  • дбайлива сушка, прасування, відпарювання повертають виробу первісний вигляд;
  • вартість послуг порівнянна з рівнем і якістю сервісу.

Догляд за тонкими і ніжними тканинами, наприклад, натуральним шовком, вимагає грамотної і коректної прання постільної білизни. У пральні ціна за послугу буде невисокою всравненіі з ризиком втрати дорогого комплекту через невмілої прання будинку.

Правила гігієни рекомендують часту зміну білизни, не чекаючи глибокої втрати свіжості. Тому однією з найбільш затребуваних послуг є швидке прання постільної білизни. Тернопіль гідно може оцінити професійний підхід і якість роботи фірми.

Увага, оперативні дії і спеціальні знання наших експертів, а також адекватна вартість прання постільної білизни є важливим елементом обслуговування. Телефони, за якими здійснюється зв’язок, можна знайти на сторінках сайту. Менеджери проведуть консультацію і підкажуть адреси приймальних пунктів.

<< Попередня послуга   Наступна послуга >>

    Замовити послугу