Дороге хутряний виріб, як машина елітного класу: не кожному доступна і на догляд за нею йде сила-силенна грошей. Чи згодні?
Буквально через 3 хвилини ви дізнаєтеся, як можна якісно і швидко почистити хутро, прям у себе вдома. У свою чергу, це допоможе вам повернути колишню елегантність вашої шубці і значно заощадити на хімчистці.
Як почистити хутро в домашніх умовах?
Отже, для початку визначимо ознаки того, що вашому хутряному виробу потрібна чистка.
Ваш хутро потребує чищення, якщо:
Загрубіла шкірна тканина.
З’явилися тріщини і розриви в місцях найбільшого тертя шкіри.
«Обисіння» хутряного покриття.
Колір став нерівномірним.
Замість блиску, ви бачите запорошений наліт.
Між волосками зібрався сміття.
З’явилися повстяні освіти у вигляді грудок.
Кінчики волосся тварини стали посіченими і слабкими.
Ви впізнали по якомусь ознакою свою улюблену річ? Чи не турбуйтеся, існує маса способів чищення хутра на дому.
Почистити шубу в хімчистці ціна в Тернополі
Як почистити кольоровий і темний хутро?
Для чищення кольорового і темного хутра існує безліч способів. Ми вибрали найефективніші:
У рівних пропорціях змішуємо воду, оцет і спирт. Одержаний розчин потрібно рівномірно нанести на виріб. Після цього протираємо ганчіркою змоченою у звичайній воді. Для кращого ефекту, операцію можна повторити кілька разів. Після розвішуємо шубу на балконі (або біля вікна), щоб усунути різкий запах.
Якщо ви поставили на своє хутряний виріб масну пляму, не турбуйтеся! На допомогу вам прийде — бензин. Для цього потрібно змочити губку в бензині і протерти потрібну область. Зверніть увагу, що якщо ваш хутро має довгий ворс, рухатися потрібно лише в якомусь одному напрямку.
Також для видалення жирних плям вам підійде нашатирний спирт і сіль. В 0,5 води розчиняємо 3 чайних ложки кухонної солі, далі додаємо туди 1 ложку спирту. Після обробки, багаторазово протираємо хутро вологою ганчірочкою або тампонами.
Крім того, плями здорово видаляються за допомогою будь-яких шампунів для волосся (найкраще котячий) і миючих засобів для вовняної тканини.
Як почистити білу шубу?
Для цього вам знадобиться манка або картопляний крохмаль. Далі посипаємо поверхню виробу будь-яким запропонованим засобом і перетираємо хутро.
Рухи повинні бути ідентичними пранні. Після процедури гарненько струшуємо шубу і розчісували.
Відбілити вашу шубу вам допоможе розчин перекису водню. На склянку води, додаємо чайну ложку перекису, додавши туди ще пару крапель нашатирного спирту. Наносимо вийшло засіб на поверхню виробу, за допомогою пульверизатора.
Ми залишаємо шубу в сонячній кімнаті на один день.
Як би дивно це не звучало, але профілактикою від жовтизни вважається зберігання речі в синьому чохлі.
Також використовуємо березові тирсу. Попередньо змочують їх в бензині або скипидарі. Розкладаємо по поверхні речі, залишаємо на годину. Струшуємо тирса щіткою.
Як щодо гарячого піску? Насипаємо пісок на шубу, і починаємо перетирати хутро. Не забуваємо струшівать брудний пісок. Повторюємо процедуру до того моменту, як пісок не буде чистим.
Якщо ви все-таки побоюєтеся ризикувати і чистити свою шубу в домашніх умовах.
Хімчистка «Світ Чистоти» допоможе вам з вирішенням цієї проблеми.
Скільки коштує почистити шубу в хімчистці
Сьогодні штучне хутро користується досить великим попитом і навіть з успіхом конкурує з натуральним. Штучне хутро відрізняється невисокою вартістю, при цьому він може похвалитися хорошою зносостійкістю, міцністю і довговічністю. З штучного хутра роблять улюблені предмети одягу багатьох жінок — шубки, також з нього виготовляють головні убори, м`які іграшки, ковдри тощо.
У догляді він досить простий, однак, як будь-які тканини нашого одягу, він також вимагає дотримання певних правил експлуатації і підтримки чистоти. Такий матеріал не боїться молі, він стійкий до морозу і, не варто забувати, що для його виробництва не доводиться вбивати тварин.
Якщо ви є власником виробів зі штучного хутра, вам варто розібратися в особливостях догляду, щоб ваша річ зберігала свої якості як можна довше і радувала вас відмінним зовнішнім виглядом. Ми розповімо про нюанси чищення і догляду за шубою з штучного хутра. Звичайно, всі наші поради ви також зможете застосувати до інших виробів з цього матеріалу.
Чи можна застосовувати прання до штучного хутру?
Перед тим, як застосовувати будь-якої метод чистки до своєї шубці зі штучного хутра, необхідно ознайомитися з рекомендаціями виробника, які вказані на етикетці виробу.
Дуже часто шубу потрібно здавати в хімчистку, наприклад, в таких випадках, коли є нанесений малюнок. Однак багато подібних шубки можна цілком привести в подарунок і в домашніх умовах.
Отже, існує два основних способи прання штучного хутра: вручну і в машинці.
Перший варіант підходить, коли забруднення носить локальний характер, або ж коли потрібно випрати всю річ цілком. Попередньо замочіть виріб у теплій воді з м’яким миючим засобом або мильним розчином. Зачекайте півгодини, а потім почистіть шубку за допомогою м’якої щітки. Всі рухи щітки повинні бути виключно у напрямку ворсу.
Потім промийте хутро спочатку теплою, а потім холодною водою. У холодну воду можна додати кілька ложок оцту, щоб додати блиск вашої шубці.
Також для деяких речей зі штучного хутра допустима і машинне прання. Тут важливо, щоб температура води не перевищувала 40 градусів. Використовуйте режим делікатного прання.
Пам’ятайте, прати шубу можна не більше одного разу на сезон.
Як сушити шубку з штучного хутра після прання?
Після прання хутро потрібно розгладити за допомогою рушники у напрямку ворсу і потім висушити. Потрібно дотримуватися деяких заходів:
не викручуйте свою шубку, просто легко відіжміть її, обернувши в рушник;
сушіть шубку з штучного хутра виключно природним шляхом — на білизняний решітці;
не кладіть її ні батарею, ні на будь-якій іншій опалювальний прилад — хутро може деформуватися;
під час сушіння виріб повинен лежати рівно;
хутро повинен бути акуратно розчесав в правильному напрямку;
Після повного висихання пройдіться по хутрі щіткою з металевими зубцями — це додасть блиск і допоможе розпушити ворс.
Виводимо жирні плями
Позбутися від жирного плями на штучному хутрі можна за допомогою бензину. Він прекрасно справляється з забруднення подібного роду.
Візьміть тканинний хустку і намочіть його краюшек в очищеному бензині, відіжміть, щоб бензин не капав, після чого обробіть пляма. Пам’ятайте, щоб плями не розтиралися, і їх площа не збільшувалася, рухатися потрібно від країв плями до центру, а не навпаки. Процедуру можна повторити кілька разів, поки пляма не зникне. Після протріть місце забруднення вологою ганчірочкою і просушіть виріб. Бажано робити це в тіні на балконі, щоб запах бензину швидше вивітрився.
Існує ще один практичний метод очищення штучного хутра від жирних плям. Потрібно змішати очищений бензин і картопляний крохмаль, щоб вийшла густа паста. Потім отримана маса наноситься на пляму і залишається до повного випаровування бензину. Після цього потрібно струснути хутро і очистити його від залишків борошна. Для цього нанесіть на місце плями підігрітий крохмаль і гарненько потріть. Борошно легко віддалиться з хутра разом з крохмалем.
Вартість чистки шуби Тернопіль
Що робити, якщо біле штучне хутро пожовтіло?
Поширена проблема для власниць шубок з білого штучного хутра — це поява з часом на ньому жовтих плям. На щастя, існують методи, які дозволять повернути виробу білизну навіть в домашніх умовах.
Вам буде потрібно вода і перекис водню. Розчиніть перекис в воді — 1 столова ложка перекису на 1 літр води.
У цьому розчині і виперіть виріб. Краще не мочити підставу шубки, а обробляти тільки хутро за допомогою щітки. Також можете додати рідину в пульверизатор і побризкати ворс. Після чистки висушіть виріб, дотримуючись правил сушки для штучного хутра, описані вище.
Позбутися від жовтих плям допоможе також картопляний крохмаль.
Цей простий і зручний метод дозволить вам швидко привести улюблену річ в порядок. Ретельно втирайте крохмаль в ворс, потім струсіть шубку і видаліть залишки сухою щіткою для одягу. Ви можете проробляти таку процедуру для профілактики. Так ваша біла шубка довше буде радувати вас відмінним зовнішнім виглядом.
ВАЖЛИВО! Перед застосуванням будь-або чистячих засобів, особливо хімічних, таких як бензин, обов’язково протестуйте, як на нього реагує хутро. Нанесіть речовину на невеликий малопомітний ділянку. Пам’ятайте, під впливом бензину річ може втратити свої фарби, знебарвитися. Також враховуйте, що бензин непридатний для чищення виробів зі штучного каракулю.
Чи не застосовуйте ацетон або оцет для чищення виробів зі штучного хутра, це їм тільки нашкодить.
Якщо не впевнені, чи можна застосовувати той чи інший засіб, або якщо боїтеся зіпсувати улюблену річ, краще віднесіть виріб в хімчистку. Так ви гарантовано отримаєте хороший результат, а шубка залишиться чистою, і хутро збереже всі свої характеристики.
Що робити, якщо до ворсу хутряної шуби прилипла жуйка?
Не потрібно намагатися вискоблити жуйку, ви тільки повисмикували ворсинки, після чого на шубці утворюється лисе місце, і виріб буде остаточно зіпсовано.
Візьміть з холодильника лід і покладіть його в поліетиленовий пакет, потім прикладіть лід на деякий час до жуйку. Зачекайте, поки вона затвердіє під впливом холоду. Тверду жувальну гумку ви зможете без особливих зусиль поступово видалити по шматочках. Залишки усуньте за допомогою пластмасового гребінця з частими зубчиками.
Правила догляду за штучним хутром
Крім правильної чистки для підтримки гарного зовнішнього вигляду речі зі штучного хутра необхідно зберігати її відповідно до певних правил.
Пам’ятайте, щоб хутро залишався красивим і пухнастим, речі потрібно забезпечити достатньо вільного простору. Не намагайтеся заховати на літо вашу шубку в комод, скриня або валізу — шуба замнеться, а на хутрі будуть помітні сліди згинів.
Повісите шубку на плечі, чітко відповідні їй за розміром, і помістіть в шафу. Чи не загортати виріб в поліетиленову плівку, можна використовувати чохол з натуральних тканин (який добре пропускає повітря), або папір.
У шафі або вбиральні кімнаті, де ви зберігаєте штучне хутро повинне бути сухо і чисто. Подбайте про відсутність неприємного затхлого запаху. При необхідності можете скористатися натуральними ароматизаторами.
Дістаючи річ з шафи, перед початком сезону, вибийте її бамбуковій тростиною. Розкладіть хутряний виріб на простирадлі і пройдіться по ньому бамбуковою паличкою. Так ви виб’єте пил, що скупчився на вашій шубі.
Хутро має зберігатися виключно сухим і чистим.
Ще кілька важливих моментів…
Хочете, щоб штучне хутро виглядав красиво, був пухнастим і не звалюється? Просто регулярно розчісуйте його гребінцем, має гострі, бажано металеві, зубці. Подібну процедуру проводити слід дуже обережно, при цьому намагайтеся торкатися решт ворсинок, що не чіпляючи підставу. Не потрібно занадто поглиблювати гребінець всередину хутра.
Якщо ви часто носите сумку через плече або на лікті, то в місцях тертя ремінця хутро може приминається і витиратися. Коли одягаєте шубу, віддавайте перевагу сумкам, які потрібно носити в руках.
Пам’ятайте, не варто прикріплювати до шуби зі штучного хутра різні шпильки, брошки та інші прикраси.
Не забувайте, що штучне хутро дуже не любить впливу високої температури. Не зберігайте та не сушіть вироби на сонці, біля обігрівача або батареї. Також не використовуйте з цією метою фен.
Гладити хутро або підкладку шуби заборонено.
Хімчистка шуби з мутона та норки відгуки
Правила догляду за шубою з мутона
Під красивим і загадковим словом «мутон» — ховається хутро вівці, що пройшов спеціальну обробку формаліном. Після цього хутро ставати блискучим, шовковистим, зносостійким і стійким до води. На відміну від норкових виробів, шуби і куртки з мутона легко переносять вологу погоду з мокрим снігом і навіть невеликим дощем.
За своїми характеристиками мутон поступається тільки шуб з видри. А відносно невисока ціна робить вироби з мутона досить демократичним. Мутон застосовується для виробів різних вікових груп. Це можуть бути і дитячі шубки, і чоловічі куртки, і шикарні жіночі хутряні пальто. Також вироби з мутона представлені в широкому спектрі кольору від білого до чорного.
Змінили звичайну овчину в настільки вишуканий хутро німецькі кушніри. У пошуках більш дешевого матеріалу вони експериментували з овчиною і знайшли спосіб зробити цей простий хутро витонченим, тонким, схожим на норку.
Основний засіб в цьому перетворенні — формалін, огортаючи кожну ворсинки, він робить хутро м’яким і блискучим.
Якщо ви прийняли рішення, купити виріб з мутона, необхідно знати деякі секрети.
Якщо продавці в магазині, розповідають вам, що шуба відомих європейських виробників — вони вам просто брешуть. Мутонову шуби в даний час проводяться тільки в Росії і Китаї. Застосування формаліну у виробництві вважається шкідливим для здоров’я, тому західні компанії припинили виготовлення шуб з мутона на початку сімдесятих років. На ринку можна купити тільки вантажні вироби іншого виробника.
Мутоновая якісна шуба, яка прослужить вам довго і буде мати всі свої позитивні якості (зносостійкість, вологостійкість) не може бути занадто легкою. Овчина — матеріал важкий і досить грубий і ставати тонким тільки після хімічної обробки і стоншення міздрі (шкіряної частини). Але чим тонше міздря, тим нижче її міцність, тим менше довговічність.
Купуючи шубу або куртку, огляньте виріб з усіх боків. Підкладка шуби по низу не повинна бути пришита. Виробникові, який відповідає за якість своїх виробів, нема чого приховувати. Шви повинні прощупується, але не бути занадто опуклими. Якщо шов промацати не можна або він абсолютно плоский, значить, шматки хутра склеєні, і така шуба прослужить не довго. Шви повинні виглядати акуратно, без стирчать з них ниток.
Пам’ятайте хутро. Якісний виріб швидко випростатися і прийме свою форму. Легенько потягніть за волоски, в якісному виробі вони не повинні випадати або ламатися.
Не забудьте перевірити якість забарвлення вироби. Проведіть по хутру серветкою зі світлої тканини. Якщо на ній не залишилося слідів фарби — значить все в порядку.
Після ретельного огляду, приміряйте шубу. Хорошу зручну шубу просто не захочеться знімати. Якщо ж ви відчули найменший дискомфорт — значить це не ваша річ. Пошукайте іншу.
Щоб не шкодувати про марно витрачені гроші, виріб низької якості краще не купувати.
Якщо ви вже є щасливим володарем шуби з мутона, то виникає питання як за нею доглядати. Мутоновая шуба невибаглива. Але все ж слід дотримуватися низки нескладних правил.
Купуючи шубу, відразу ж купите хороші широкі дерев’яні або пластикові плечики. Можливо, вам їх дадуть разом з шубою. Плічка повинні витримувати вагу шуби, бути відповідного розміру, щоб шуба не провисала і не деформувалася.
Хутра не терплять аксесуарів. Одягаючи шубу, не користуйтеся пасками, а сумку носите тільки в руці. Адже навіть самий якісний і зносостійкий хутро під дією «труться» про її поверхню предметів заламується і затирається.
Хоча хутро мутона досить вологостійкий, але після попадання вироби під мокрий сніг або дощ його необхідно ретельно висушити. Сушити хутряний виріб слід у вертикальному стані, повісивши на плічка і застогнав на всі ґудзики, застібки. Температура повітря повинна бути кімнатної. Використовувати будь-які нагрівальні прилади заборонено.
Негативно позначається на зовнішньому вигляді хутра (особливо пофарбованого) потрапляння прямих сонячних променів.
Якщо ви водите автомобіль, вибирайте короткі шуби. Сідаючи на сидіння, розстебніть гудзики, і підлоги шуби підніміть. Не використовуйте функцію підігріву сидіння в постійному режимі, від перегрівання міздря будь-якого хутра пересихає і стає ламкою.
Завдяки пористій і ворсистою структурі хутро добре утримує різні запахи. Саме тому, надівши шубу, слід уникати тривалого перебування в прокуреному приміщенні. Також не рекомендується наносити духи поверх шуби. Тим більше що кошти з вмістом різних спиртів негативно впливають на стан хутра.
Здати шубу в хімчистку Тернопіль
Чистимо шубу з мутона в домашніх умовах
При різних забрудненнях шубу з мутона можна почистити навіть в домашніх умовах. Якщо бруд не очищається щіткою, хутро можна помити водою, додавши трохи рідкого прального засобу. Потім хутро потрібно ретельно висушити.
Якщо видимих забруднень немає, для профілактичного чищення можна використовувати такі сипучі кошти як тальк, крохмаль і борошно. Скористатися ними легко. Для цього хутряний виріб розкладіть на горизонтальній поверхні і посипте наявними у вас засобом. Потім щіткою з м’яким ворсом або рукою зчистіть нанесений порошок. Обтрусіть виріб і розчешіть призначеної для хутряних виробів спеціальною щіткою.
Якщо шуба з мутона придбала нерівномірне забарвлення, її можна підфарбувати самостійно. Для цього можна скористатися якісною фарбою для волосся відповідного тону. Але краще цю процедуру довірити професіоналам.
Як правильно зберігати шубу з мутона?
Перед відправкою шуби на зберігання, хутро потрібно очистити від пилу. Для цього шубу можна гарненько струснути або пропилососити м’якою щіткою на невеликої потужності.
У складеному вигляді шуба з мутона (як і будь-яке інше хутряний виріб) зберігатися не повинна. Шуба повинна перебувати в чохлі у вертикальному положенні. Чохол виберіть з дихаючої тканини. Розмір чохла повинен дозволяти шубі висіти вільно, не Заміні.
Відправляючи хутряний виріб на постійне місце проживання в шафу, подбайте, щоб для нього було достатньо місця. Хутра не люблять зіткнення з іншими речами або предметами.
У будь-якому випадку шуба повинна зберігатися в темному і прохолодному місці.
Будь-яка шкіра не виносить підвищеної сухості. Тому підтримуйте в приміщенні, де зберігаються шкіряні або хутряні вироби, комфортний вологісний режим — пятьдесят- шістдесят відсотків.
Подбайте про профілактику проти молі. Засоби від комах розкладіть в полотняні кульочки і полощіть в кишені, манжети і просто в чохол. Чи не застосовуйте аерозолі. Їх складові можуть зіпсувати хутро.
Якщо в квартирі немає достатнього місця або умов для зберігання мутоновая шуби, довірте її надійним рукам фахівців. На період весна-літо-осінь шубу можна відправити в спеціальне сховище, де для неї створять ідеальні умови. У сховищі виріб знаходиться під ретельним контролем. Йому створені оптимальні температурні і вологісні умови. При необхідності виріб підфарбують або зроблять дрібний ремонт.
By admin
Почистити шубу в хімчистці ціна 250 грн.
Дороге хутряний виріб, як машина елітного класу: не кожному доступна і на догляд за нею йде сила-силенна грошей. Чи згодні?
Буквально через 3 хвилини ви дізнаєтеся, як можна якісно і швидко почистити хутро, прям у себе вдома. У свою чергу, це допоможе вам повернути колишню елегантність вашої шубці і значно заощадити на хімчистці.
Як почистити хутро в домашніх умовах?
Отже, для початку визначимо ознаки того, що вашому хутряному виробу потрібна чистка.
Ваш хутро потребує чищення, якщо:
Ви впізнали по якомусь ознакою свою улюблену річ? Чи не турбуйтеся, існує маса способів чищення хутра на дому.
Почистити шубу в хімчистці ціна в Тернополі
Як почистити кольоровий і темний хутро?
Для чищення кольорового і темного хутра існує безліч способів. Ми вибрали найефективніші:
Як почистити білу шубу?
Для цього вам знадобиться манка або картопляний крохмаль. Далі посипаємо поверхню виробу будь-яким запропонованим засобом і перетираємо хутро.
Рухи повинні бути ідентичними пранні. Після процедури гарненько струшуємо шубу і розчісували.
Відбілити вашу шубу вам допоможе розчин перекису водню. На склянку води, додаємо чайну ложку перекису, додавши туди ще пару крапель нашатирного спирту. Наносимо вийшло засіб на поверхню виробу, за допомогою пульверизатора.
Ми залишаємо шубу в сонячній кімнаті на один день.
Як би дивно це не звучало, але профілактикою від жовтизни вважається зберігання речі в синьому чохлі.
Також використовуємо березові тирсу. Попередньо змочують їх в бензині або скипидарі. Розкладаємо по поверхні речі, залишаємо на годину. Струшуємо тирса щіткою.
Як щодо гарячого піску? Насипаємо пісок на шубу, і починаємо перетирати хутро. Не забуваємо струшівать брудний пісок. Повторюємо процедуру до того моменту, як пісок не буде чистим.
Якщо ви все-таки побоюєтеся ризикувати і чистити свою шубу в домашніх умовах.
Хімчистка «Світ Чистоти» допоможе вам з вирішенням цієї проблеми.
Скільки коштує почистити шубу в хімчистці
Сьогодні штучне хутро користується досить великим попитом і навіть з успіхом конкурує з натуральним. Штучне хутро відрізняється невисокою вартістю, при цьому він може похвалитися хорошою зносостійкістю, міцністю і довговічністю. З штучного хутра роблять улюблені предмети одягу багатьох жінок — шубки, також з нього виготовляють головні убори, м`які іграшки, ковдри тощо.
У догляді він досить простий, однак, як будь-які тканини нашого одягу, він також вимагає дотримання певних правил експлуатації і підтримки чистоти. Такий матеріал не боїться молі, він стійкий до морозу і, не варто забувати, що для його виробництва не доводиться вбивати тварин.
Якщо ви є власником виробів зі штучного хутра, вам варто розібратися в особливостях догляду, щоб ваша річ зберігала свої якості як можна довше і радувала вас відмінним зовнішнім виглядом. Ми розповімо про нюанси чищення і догляду за шубою з штучного хутра. Звичайно, всі наші поради ви також зможете застосувати до інших виробів з цього матеріалу.
Чи можна застосовувати прання до штучного хутру?
Перед тим, як застосовувати будь-якої метод чистки до своєї шубці зі штучного хутра, необхідно ознайомитися з рекомендаціями виробника, які вказані на етикетці виробу.
Дуже часто шубу потрібно здавати в хімчистку, наприклад, в таких випадках, коли є нанесений малюнок. Однак багато подібних шубки можна цілком привести в подарунок і в домашніх умовах.
Отже, існує два основних способи прання штучного хутра: вручну і в машинці.
Перший варіант підходить, коли забруднення носить локальний характер, або ж коли потрібно випрати всю річ цілком. Попередньо замочіть виріб у теплій воді з м’яким миючим засобом або мильним розчином. Зачекайте півгодини, а потім почистіть шубку за допомогою м’якої щітки. Всі рухи щітки повинні бути виключно у напрямку ворсу.
Потім промийте хутро спочатку теплою, а потім холодною водою. У холодну воду можна додати кілька ложок оцту, щоб додати блиск вашої шубці.
Також для деяких речей зі штучного хутра допустима і машинне прання. Тут важливо, щоб температура води не перевищувала 40 градусів. Використовуйте режим делікатного прання.
Пам’ятайте, прати шубу можна не більше одного разу на сезон.
Як сушити шубку з штучного хутра після прання?
Після прання хутро потрібно розгладити за допомогою рушники у напрямку ворсу і потім висушити. Потрібно дотримуватися деяких заходів:
Після повного висихання пройдіться по хутрі щіткою з металевими зубцями — це додасть блиск і допоможе розпушити ворс.
Виводимо жирні плями
Позбутися від жирного плями на штучному хутрі можна за допомогою бензину. Він прекрасно справляється з забруднення подібного роду.
Вартість чистки шуби Тернопіль
Що робити, якщо біле штучне хутро пожовтіло?
Поширена проблема для власниць шубок з білого штучного хутра — це поява з часом на ньому жовтих плям. На щастя, існують методи, які дозволять повернути виробу білизну навіть в домашніх умовах.
Вам буде потрібно вода і перекис водню. Розчиніть перекис в воді — 1 столова ложка перекису на 1 літр води.
У цьому розчині і виперіть виріб. Краще не мочити підставу шубки, а обробляти тільки хутро за допомогою щітки. Також можете додати рідину в пульверизатор і побризкати ворс. Після чистки висушіть виріб, дотримуючись правил сушки для штучного хутра, описані вище.
Позбутися від жовтих плям допоможе також картопляний крохмаль.
Цей простий і зручний метод дозволить вам швидко привести улюблену річ в порядок. Ретельно втирайте крохмаль в ворс, потім струсіть шубку і видаліть залишки сухою щіткою для одягу. Ви можете проробляти таку процедуру для профілактики. Так ваша біла шубка довше буде радувати вас відмінним зовнішнім виглядом.
ВАЖЛИВО! Перед застосуванням будь-або чистячих засобів, особливо хімічних, таких як бензин, обов’язково протестуйте, як на нього реагує хутро. Нанесіть речовину на невеликий малопомітний ділянку. Пам’ятайте, під впливом бензину річ може втратити свої фарби, знебарвитися. Також враховуйте, що бензин непридатний для чищення виробів зі штучного каракулю.
Чи не застосовуйте ацетон або оцет для чищення виробів зі штучного хутра, це їм тільки нашкодить.
Якщо не впевнені, чи можна застосовувати той чи інший засіб, або якщо боїтеся зіпсувати улюблену річ, краще віднесіть виріб в хімчистку. Так ви гарантовано отримаєте хороший результат, а шубка залишиться чистою, і хутро збереже всі свої характеристики.
Що робити, якщо до ворсу хутряної шуби прилипла жуйка?
Не потрібно намагатися вискоблити жуйку, ви тільки повисмикували ворсинки, після чого на шубці утворюється лисе місце, і виріб буде остаточно зіпсовано.
Візьміть з холодильника лід і покладіть його в поліетиленовий пакет, потім прикладіть лід на деякий час до жуйку. Зачекайте, поки вона затвердіє під впливом холоду. Тверду жувальну гумку ви зможете без особливих зусиль поступово видалити по шматочках. Залишки усуньте за допомогою пластмасового гребінця з частими зубчиками.
Правила догляду за штучним хутром
Крім правильної чистки для підтримки гарного зовнішнього вигляду речі зі штучного хутра необхідно зберігати її відповідно до певних правил.
Ще кілька важливих моментів…
Хімчистка шуби з мутона та норки відгуки
Правила догляду за шубою з мутона
Під красивим і загадковим словом «мутон» — ховається хутро вівці, що пройшов спеціальну обробку формаліном. Після цього хутро ставати блискучим, шовковистим, зносостійким і стійким до води. На відміну від норкових виробів, шуби і куртки з мутона легко переносять вологу погоду з мокрим снігом і навіть невеликим дощем.
За своїми характеристиками мутон поступається тільки шуб з видри. А відносно невисока ціна робить вироби з мутона досить демократичним. Мутон застосовується для виробів різних вікових груп. Це можуть бути і дитячі шубки, і чоловічі куртки, і шикарні жіночі хутряні пальто. Також вироби з мутона представлені в широкому спектрі кольору від білого до чорного.
Змінили звичайну овчину в настільки вишуканий хутро німецькі кушніри. У пошуках більш дешевого матеріалу вони експериментували з овчиною і знайшли спосіб зробити цей простий хутро витонченим, тонким, схожим на норку.
Основний засіб в цьому перетворенні — формалін, огортаючи кожну ворсинки, він робить хутро м’яким і блискучим.
Якщо ви прийняли рішення, купити виріб з мутона, необхідно знати деякі секрети.
Щоб не шкодувати про марно витрачені гроші, виріб низької якості краще не купувати.
Якщо ви вже є щасливим володарем шуби з мутона, то виникає питання як за нею доглядати. Мутоновая шуба невибаглива. Але все ж слід дотримуватися низки нескладних правил.
Здати шубу в хімчистку Тернопіль
Чистимо шубу з мутона в домашніх умовах
Як правильно зберігати шубу з мутона?
Перед відправкою шуби на зберігання, хутро потрібно очистити від пилу. Для цього шубу можна гарненько струснути або пропилососити м’якою щіткою на невеликої потужності.
У складеному вигляді шуба з мутона (як і будь-яке інше хутряний виріб) зберігатися не повинна. Шуба повинна перебувати в чохлі у вертикальному положенні. Чохол виберіть з дихаючої тканини. Розмір чохла повинен дозволяти шубі висіти вільно, не Заміні.
Відправляючи хутряний виріб на постійне місце проживання в шафу, подбайте, щоб для нього було достатньо місця. Хутра не люблять зіткнення з іншими речами або предметами.
У будь-якому випадку шуба повинна зберігатися в темному і прохолодному місці.
Будь-яка шкіра не виносить підвищеної сухості. Тому підтримуйте в приміщенні, де зберігаються шкіряні або хутряні вироби, комфортний вологісний режим — пятьдесят- шістдесят відсотків.
Подбайте про профілактику проти молі. Засоби від комах розкладіть в полотняні кульочки і полощіть в кишені, манжети і просто в чохол. Чи не застосовуйте аерозолі. Їх складові можуть зіпсувати хутро.
Якщо в квартирі немає достатнього місця або умов для зберігання мутоновая шуби, довірте її надійним рукам фахівців. На період весна-літо-осінь шубу можна відправити в спеціальне сховище, де для неї створять ідеальні умови. У сховищі виріб знаходиться під ретельним контролем. Йому створені оптимальні температурні і вологісні умови. При необхідності виріб підфарбують або зроблять дрібний ремонт.